بانک مشاغل ساختمان | یکشنبه : بیست و پنج آذر ماه 1397 / ساعت 14:29:11

جدیدترین اخبار


شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات

کاربر گرامی ،ضمن تشکر ازبازدید و حضور شما لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت ساخت 118 ملاحظه بفرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت  و ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ساخت 118 از سوی کاربر است.

قوانین عمومی
توجه داشته  باشید  کلیه اصول و رویه‏‌های ساخت 118 منطبق با  قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون  تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است  و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت  قوانین مرتبط با کاربر است.در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ساخت 118 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام کند.
5روز کاری(به غیر از روزهای تعطیل)فاصله زمانی لازم جهت ثبت اطلاعات در سایت ساخت 118 میباشد. 

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات ساخت 118 استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی  خود را ثبت  می‏‌کنید و یا به ساخت 118 ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ساخت 118 به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند ، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.
 
 

 

Back to Top